Noční život v Bangkoku

bangkok-nocni-zivotbangkok-vyhled-na-reku

Noční život v Thajsku je celosvětově známý fenomén.
Od stovek hudebních klubů, diskoték, nočních klubů, barů, až po „zábavu pro dospělé“.

My vám ukážeme noční život v Bangkoku ze všech stran.
Začínáme při západu slunce ve Sky baru na střeše mrakodrapu Lebua, na místě, kde se natáčela známá komedie „Pařba v Bangkoku“ ( Hangover II). Ostatně my s vámi navštívíme spoustu míst z onoho filmu, o něm se hovoří jako o „komedii“, ale my jej raději nazýváme „dokumentem“.
Poté zlehka prosvištíme uličky bývalé vyhlášené čvrti červených luceren „Pat Pong“ a přesuneme se na centrální třídů v moderní části Bangkoku – Sukhumvit, s desítkami hudebních klubů všeho druhu, od disco, přes hip-hop, po elektroniku a rock., dle vaší chuti a hudební preference..nakonec se vydáme na obhlídku vyhlášených „červených“ uliček Soi Nana a Soi Cowboy, které jsou považovány za největší „hřiště pro dospělé“ na světě.
A pokud stále nebudete mít dost, jsou tady vyhlášené “afterparty kluby”, kde můžeme být až do východu slunce…

Noční život v Bangkoku vám ukážeme bez rizika a zcela bezpečně, místa kde vás zavedeme jsou prověřená a naopak víme, čemu a kde je lepší se vyhnout. S námi si můžete užít noční život v Bangkoku zcela bez obav.

Noční jízdu můžeme přizpůsobit vaším představám a možnostem, program je flexibilní a jde nám o vaší spokojenost a bezpečnost na prvním místě.

Máte-li dotazy napište nám.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva